Klimatizácia MITSUBISHI Diamond LN 3,5kw /4kw LN35VG2R+MUZ-LN35VG2

2620,00 2650,00 

V modernom interiérovom dizajne hrajú čoraz dôležitejšiu úlohu kvalitné materiály a osobný prístup. Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam – prírodnej bielej, perleťovej bielej, čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru.

Katalógové číslo: MSZLN35 Kategória:

Popis

V modernom interiérovom dizajne hrajú čoraz dôležitejšiu úlohu kvalitné materiály a osobný prístup. Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam – prírodnej bielej, perleťovej bielej, čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru.

Plasma Quad filter
Systém čistenia vzduchu Plasma-Quad-Plus s výkonnou plazmovou technológiou filtruje aj mikroskopické častice zo vzduchu. Patentovaný elektrostatický filter Mitsubishi Electric zabraňuje hromadeniu prachu a nečistôt. Plasma-Quad-Filter funguje ako elektrická opona, ktorá ničí baktérie a vírusy v okolitom vzduchu a okrem baktérií, vírusov, alergénov a prachu tiež veľmi efektívne odstraňuje plesne a mikročastice.

3D senzor I-SEE
3D I-SEE senzor je vysoko presný snímač, ktorý môže detekovať prítomnosť človeka na základe teplotných rozdielov v miestnosti. Týmto môže upraviť výkon jednotky na základe nastavených požiadaviek. Taktiež si môžete zvoliť priame, alebo nepriame ofukovanie

Nástenná jednotka Diamond týmto sporí nielen elektrickou energiou, ale tiež zvyšuje užívateľský komfort vďaka riadeniu prúdeniu vzduchu v interiéru Príťažlivá je aj nízka hlučnosť klimatizačnej jednotky, ktorá začína už od úrovne 21 dB (A). Pozornosť pútajú viaceré technológie, ktoré rozmaznávajú všetky osoby zdržiavajúce sa v interiéri.
Reč je o technológiách Econo Cool, I save, Silent alebo hoci aj o týždennom časovači. Mitsubishi MSZ-LN nenecháva nič na náhodu. Poteší diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom s funkciou týždenného časovača, ktoré je súčasťou základnej výbavy, no aj voliteľné príslušenstvo.

Zabudované Wi- Fi ovládanie, podstatným spôsobom zvýši komfort obsluhy, pretože zariadenie sa bude dať pohodlne ovládať zo smartfónu, tabletu, či počítača.

Napriek prísnym kritériám posudzovania energetickej účinnosti sú klimatizačné jednotky zaradené do energetickej triedy A++ alebo až A+++.

Vertikálny pohyb žalúzií: Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje hore a dole, a tým zaisťuje príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti v interiéri.
Týždenný časovač: Týždenný časovač – pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. Pre každý spínací čas je možné nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti.
Režim vykurovania: S funkciou tepelného čerpadla možno energeticky úsporne vykurovať miestnosti. Vďaka vysokej energetickej účinnosti je tak aj pri nízkych teplotách minimálna spotreba energie.
Nočný, silent režim: Zabezpečí tichú prevádzku zariadenia v miestnosti a tým zabezpečí nerušený spánok. Zníži hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), u vnútorných jednotiek sa deaktivujú LED diódy a stlmia sa tóny ovládania.
Zimná regulácia: S integrovanou zimnou reguláciou je možné použiť chladiaci režim i pri nízkych vonkajších teplotách. Ak je vonkajšia jednotka vystavená silnému vetru, je potrebné vybaviť ju ochranným krytom.
Funkcia autoreštart: Po výpadku prúdu a jeho opätovnom spustení sa jednotky automaticky naštartujú a zariadenie pokračuje v prevádzke s poslednými zvolenými nastaveniami.
Ochrana proti zamrznutiu: Minimálna nastaviteľná teplota vo vykurovacom režime je 10 ° C. Vďaka tomu je prevádzka klimatizácie ekonomická a dá sa tak zabrániť podchladeniu v nevyužívaných miestnosti.
Autoregulácia ventilátora: Funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa danej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.
Strieborný iónový filter: Technológia mimoriadne účinného čistenia vzduchu, odstraňujú sa nepríjemné pachy, baktérie a alergény. Vysoký stupeň účinnosti zostáva zachovaný aj po umytí filtra.
Natural flow: Napodobňuje vánok v prírode, aby sa zabránilo nepríjemnému pocitu pri fúkaní toku chladného vzduchu

#mitshubishilndiamond mitshubishiln klimatizacianakurenie klimatizacianavykurovanie klimatizaciamitshubishi cervenaklimatizacia

  Chladiací výkon 3,50 kW
vykurovaci vykon   Vykurovací výkon 4,00 kW
energeticka trieda   Energetická trieda A+++
vzduchovy filter  Vzduchový filter Plasma Quad Plus filter
d  SEER/SCOP 9,5 / 5,1
Vnútorná jednotka MSZ-LN35VG2
s  Rozmer (ŠxVxH) 890 x 307 x 233 mm
 w Hmotnosť 15,5 kg
s  Hlučnosť 19/36 dB(a)
napojenie klimatizacie   Napájanie vnútornej jednotky 230V – cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka MUZ-LN35VG
a  Rozmer (ŠxVxH) 800 x 550 x 285 mm
w  Hmotnosť 35 kg
a  Hlučnosť 49 dB(A)
napojenie klimatizacie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 10A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo R32

Ďalšie informácie

Farba klimatizácie LN

Ónyxovo Čierna, Prírodná Biela, Rubínovo Červená

Recenzie

There are no reviews yet

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: