Klimatizácia premium Mitsubishi EF 5kw/5,8kw ČIERNA,STRIEBORNÁ,BIELA MSZ-EF50VGK+MUZ-EF50VG

2260,00 2310,00 

Nástenné klimatizačné jednotky Mitsubishi MSZ-EF majú ambície konkurovať porovnateľným modelovým radom z portfólia iných značiek a treba na rovinu povedať, že sa im to darí. Klimatizačné jednotky sa vyznačujú nadštandardnou kvalitou, vysokou efektivitou, veľmi tichým chodom a nízkou spotrebou energie, ktorá robí z týchto zariadení dokonalých spoločníkov v interiéri.

Katalógové číslo: MIEF25-1 Kategória:

Popis

Nástenné klimatizačné jednotky Mitsubishi MSZ-EF majú ambície konkurovať porovnateľným modelovým radom z portfólia iných značiek a treba na rovinu povedať, že sa im to darí. Klimatizačné jednotky sa vyznačujú nadštandardnou kvalitou, vysokou efektivitou, veľmi tichým chodom a nízkou spotrebou energie, ktorá robí z týchto zariadení dokonalých spoločníkov v interiéri.

Mitsubishi PREMIUM MSZ-EF

• Nástenné klimatizácie ponúkajú 3 farebné prevedenia, vďaka ktorým sa vnútorné jednotky uplatnia všade tam, kde je vyžadovaný atraktívny a moderný dizajn. Biele, čierne a strieborné klimatizačné jednotky Mitsubishi MSZ-EF vyhovujú spomenutým atribútom bez akýchkoľvek kompromisov.
• Kvalitu vzduchu si v tomto prípade zoberie na starosť platinový nanofilter, ktorý disponuje špeciálnym povrchom prispievajúcim k efektívnemu čisteniu vzduchu. Filter navyše ani po jeho vyčistení alebo umytí nestráca svoje schopnosti a naďalej účinne eliminuje nielen pachy, ale aj baktérie, či prípadné alergény.
• Chladiaci výkon pre singlesplit a multisplit aplikácie od 1,8 do 5,0 kW, vykurovací výkon od 3,3 do 5,8 kW.
• Príťažlivá je aj nízka hlučnosť klimatizačnej jednotky, ktorá začína už od úrovne 21 dB (A). Pozornosť pútajú viaceré technológie, ktoré rozmaznávajú všetky osoby zdržiavajúce sa v interiéri. Reč je o technológiách Econo Cool, I save, Silent alebo hoci aj o týždennom časovači.
• Mitsubishi MSZ-EF nenecháva nič na náhodu. Poteší diaľkové ovládanie s infračerveným prenosom s funkciou týždenného časovača, ktoré je súčasťou základnej výbavy, no aj voliteľné príslušenstvo. Napríklad doplnenie Wi- Fi adaptéra podstatným spôsobom zvýši komfort obsluhy, pretože zariadenie sa bude dať pohodlne ovládať zo smartfónu, tabletu, či počítača.
• Napriek prísnym kritériám posudzovania energetickej účinnosti sú klimatizačné jednotky zaradené do energetickej triedy A++ alebo až A+++.
• Hodnota koeficientu SCOP až 4,7 / SEER až 8,5.
• Splitové jednotky MSZ-EF s funkciou tepelného čerpadla disponujú pečaťou kvality od Nemeckého Odborného zväzu klimatizácie budov.

funkcie Mitsubishi PREMIUM MSZ-EF:

MELCloud (Voliteľná)
Klimatizačná jednotka sa dá doplniť WiFi adaptérom, ktorý umožní ovládanie zariadenia prostredníctvom riadiaceho softvéru MELCloud zo smartfónu, tabletu, či počítača.

Econo Cool
Funkcia Econo Cool po aktivovaní v režime chladenia automaticky zvýši teplotu o 2°C, no súčasne nastaví smer prúdenia vzduchu tak, aby napriek zníženému výkonu chladenia zostal tepelný komfort rovnaký. V súvislosti s miernym zvýšením teploty môže byť kompresor klimatizačnej jednotky v prevádzke počas kratšej doby, čo v konečnom dôsledku prispeje k šetreniu energie.

Týždenný časovač
Týždenný časovač klimatizačnej jednotky ponúka možnosť naprogramovania 4 nastavení za deň, resp. až 28 za týždeň, ktoré môžu zohľadňovať aktuálne požiadavky jednotlivých členov rodiny alebo zaužívané stereotypy celej domácnosti. Výsledkom bude príjemná teplota interiéru podľa požiadaviek a úsporná prevádzka zariadenia. Jednotku je samozrejme možné kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť.

I SAVE
Vďaka funkcii I save sa dajú uložiť preferované nastavenia do pamäte a neskôr ich pomocou tlačidla zasa vyvolať.

Silent
Prevádzka klimatizačnej jednotky môže byť s tichým módom silent ešte tichšia. Zníženie hlučnosti klimatizačnej jednotky príde vhod pri práci, aj v noci.

Ochrana proti zamrznutiu
Minimálna teplota, ktorá sa dá nastaviť pri vykurovacom režime klimatizačnej jednotky je 10 ° C. Takáto možnosť robí prevádzku klimatizácie ekonomickou a okrem toho je dobrou prevenciou proti vzniknutiu škôd v nevyužívaných miestnostiach z dôvodu ich vychladnutia alebo vymrznutia.

Automatická regulácia ventilátora
Táto funkcia má pod palcom prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Krátko po zapnutí jednotky môže byť vyžadovaný zvýšený prísun vzduchu, zariadenie vtedy automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zariadenia zníži.

Vertikálny pohyb žalúzií
Klapka vzduchového výstupu sa striedavo pohybuje smerom hore a dole, čím zabezpečí príjemnú distribúciu upraveného vzduchu po celej miestnosti.

Režim tepelného čerpadla
Klimatizačné jednotky s funkciou tepelného čerpadla dokážu energeticky úsporne vykurovať menšie i väčšie miestnosti. Vďaka vysokej energetickej účinnosti majú aj pri nízkych vonkajších teplotách iba minimálnu spotrebu energie. V mnohých prípadoch preto môže byť klasické kúrenie nahradené klimatizáciou s režimom tepelného čerpadla.

Zimná regulácia
Integrovaná zimná regulácia otáčok ventilátora umožní efektívnu prevádzku chladiaceho režimu aj pri nízkych vonkajších teplotách. Otáčky ventilátora vonkajšej jednotky sú podľa aktuálnych podmienok automaticky znižované tak, aby bolo možné udržiavať konštantný kondenzačný tlak. Vonkajšia klimatizačná jednotka vystavená silnému vetru, bude vyžadovať ochranný kryt, ktorý je možné dodať v rámci voliteľného príslušenstva.

Reštart po výpadku elektrickej energie
Klimatizačná jednotka je vybavená pamäťou do ktorej si ukladá nastavenia a po obnovení prívodu elektriny klimatizácia automaticky zaháji svoju prevádzku s pôvodnými nastaveniami.

  Chladiací výkon 5,00 kW
vykurovaci vykon   Vykurovací výkon 5,80 kW
energeticka trieda   Energetická trieda A+++
vzduchovy filter  Vzduchový filter Strieborný Iónový filter
d  SEER/SCOP 8,5 / 4,6
Vnútorná jednotka MSZ-EF35VGK W/B/S
s  Rozmer (ŠxVxH) 885 x 299 x 195 mm
 w Hmotnosť 11,5 kg
s  Hlučnosť 21/36 dB(a)
napojenie klimatizacie   Napájanie vnútornej jednotky 230V – cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka MUZ-EF35VG
a  Rozmer (ŠxVxH) 840 x 880 x 330 mm
w  Hmotnosť 35 kg
a  Hlučnosť 50 dB(A)
napojenie klimatizacie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 10A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo R32

# ciernaklimatizacia striebornaklimatizacia dizajnovaklimatizacia klimatizaciamitsubishi

Ďalšie informácie

Farba klimatizácie EF

Biela, Čierna, Strieborná

Recenzie

There are no reviews yet

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: