Zľava

AUX HALO DELUXE BLACK 12HE 3,6kw/3,8kw -Wifi, Ionizátor vzduchu, luxusný vzhľad

Original price was: 1150,00 €.Current price is: 990,00 €. s DPH (825,00  bez DPH)

Špičková a štýlová klimatizácia, ktorá vám bude spoľahlivo chladiť aj kúriť, no i rozžiari váš interiér moderným dizajnom Luxusné čierne puzdro so zrkadlovým čelným panelom je ideálne do moderných interiérov. Štýlový dizajn bol skombinovaný s vynikajúcim výkonom, ktorý zaručuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Široká škála praktických funkcií – vrátane ovládania Wi-Fi, časovača, ionizácie vzduchu, 4D viacsmerového prúdenia vzduchu, nočného režimu a funkcie samočistenia – sa postará o maximálne pohodlie. Nástenná klimatizačná jednotka AUX HALO DELUXE black 12HE chladiaci výkon 3,60kW/vykurovací výkon 3,80kW je klasickou klimatizačnou jednotkou v elegantnom prevedení a vďaka vykurovaniu až do -20°C vonkajšej teploty. Ionizátor vzduchu na dezinfekciu, likviduje baktérie, vírusy a pachy, ktorú ocenia najmä alergici. 

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: AUXHALOB Kategória: Značky: , , , , ,

Popis

Špičková a štýlová klimatizácia, ktorá vám bude spoľahlivo chladiť aj kúriť, no i rozžiari váš interiér moderným dizajnom Luxusné čierne puzdro so zrkadlovým čelným panelom je ideálne do moderných interiérov. Štýlový dizajn bol skombinovaný s vynikajúcim výkonom, ktorý zaručuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Široká škála praktických funkcií – vrátane ovládania Wi-Fi, časovača, ionizácie vzduchu, 4D viacsmerového prúdenia vzduchu,
nočného režimu a funkcie samočistenia – sa postará o maximálne pohodlie. Nástenná klimatizačná jednotka AUX HALO DELUXE black 12HE chladiaci výkon 3,60kW/vykurovací výkon 3,80kW je klasickou klimatizačnou jednotkou v elegantnom prevedení a vďaka vykurovaniu až do -20°C vonkajšej teploty. Ionizátor vzduchu na dezinfekciu, likviduje baktérie, vírusy a pachy, ktorú ocenia najmä alergici. 

Ovládanie na diaľku pomocou WiFi 2.0 v štandarde. Zapnúť klimatizáciu pred príchodom domov a tak si príjemne vychladiť obydlie, to ešte ani dnes nie je štandard u iných výrobcov. AUX má svojich zákazníkov rád a preto ponúka vždy viac, ako by kto čakal. U nás máte nielen WIFi modul v štandarde ZADARMO, ale dokonca aj aplikáciu AC Freedom. Pomocou nej si klimatizáciu môžete ovládať na diaľku a môžete ju používať v češtine. Už žiadne komplikované slovíčka v angličtine, už žiadne neznáme funkcie! Všetko pekne a hlavne jednoducho! Aplikáciu je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android alebo iOS. 

Špeciálny prachový filter s vysokou hustotou a antibakteriálny filter. To sú dvaja nový pomocníci čo zabezpečia ešte lepšiu kvalitu vzduchu vo Vašom priestore, aby ste sa lepšie a zdravšie cítili. Vzduch v miestnosti je neustále filtrovaný a zbavovaný aj tých najmenších častí, ktoré tam nemajú čo hľadať. Antibakteriálny filter odporúčame umiestniť každé 3-4 mesiace na priame slnečné svetlo aspoň na 6-8 hodín pre dezinfekciu.

Efektívny Integrovaný Ionizátor Naše klimatizácie disponujú zabudovanými Ionizátormi, ktoré účinne sterilizujú pretekajúci vzduch a tým likvidujú vírusy, baktérie a pachy. – vhodná aj pre alergikov a astmatikov účinne eliminuje zápachy v domácnosti (pachy domácich zvierat, fajčenie a iné) účinná a nechemická dezinfekcia vzduchu šetrná k životnému prostrediu (nevytvára žiadne vedľajšie chemické látky) minimalizuje tvorbu plesní, baktérií a rias účinná proti všetkým druhom mikroorganizmom.
Kompresor novej generácie Moderný a tichý motor úplne novej jednotky vyrobenej najmodernejšími technológiami je zárukou toho, že aj pri najvyššom výkone si zachováva neuveriteľnú tichosť a spoľahlivosť. 4D návev vzduchu Vertikálne lamely aj horizontálne lamely sú ovládané elektronicky. Vzduch v miestnosti bude vďaka nim dokonale premiešaný a nebudete mať pocit prievanu. V prípade potreby si viete pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie v telefóne nasmerovať prúd vzduchu tam kde potrebujete, respektíve aby Vám nefúkalo tam, kde nepotrebujete
LCD displej Veľmi praktická funkcia ktorá ukazuje aktuálnu teplotu na ktorú je zariadenie nastavené. AUTO-diagnostika V prípade poruchy Vám zariadenie vypíše chybový kód, ktorý urýchli diagnostiku a následné odstránenie poruchy. Nočný režim Uvedie zariadenie do SUPER-tichého režimu. A mnoho ďalších veľmi praktických funkcií o ktorých si môžete prečítať v priloženom produktovom liste zariadenia.

Režim samočistenia automaticky vysuší výmenník tepla jednotky po dokončení režimu chladenia, vďaka čomu ho pripraví na ďalšie použitie. Režim samočistenia ďalej udržuje vnútro jednotky čisté, vďaka čomu zabraňuje množeniu plesní, baktérií a zápachov. Vďaka funkcii samočistenia klimatizácia zaručuje používateľom bezpečné a čisté prostredie v klimatizovaných miestnostiach.

 • Ionizátor-sterilizácia vzduchu
 • Ekologické chladivo R32
 • Wifi ovládanie – Klimatizáciu si môžete zapnúť ešte pred príchodom domov a tak si vychladíte priestor. Aplikáciu je možné nainštalovať do telefónov so systémom Android a iOS, je dostupná aj v češtine.
 • 4D prívod vzduchu – Zlepšuje distribúciu vzduchu elektronicky ovládanej vertikálnej aj horizontálnej lamele. Pomocou diaľkového ovládača si nasmerujete smer fúkania vzduchu.
 • Autoreštart
 • Samočistenie – udržuje vnútornú jednotku klimatizácie čistú a zabraňuje množeniu baktérií
 • Režim spánku – Uvedie zariadenie do SUPER – tichého režimu.
 • tichý režim silence
 • Antibakteriálny filter
 • LED Displej
 • Autodiagnostika – V prípade poruchy Vám zariadenie vypíše chybový kód, ktorý urýchli diagnostiku a následné odstránenie poruchy.
 • Pohotovostný režim 0,3W
 • Antikorózny materiál (vonkajšia jednotka)
 • Chladenie do +50 °C
 • Kúrenie do -20°C
 • Odvlhčovanie
 • Automatický režim
 • Diaľkový ovládač
 • Inverterová technológia 

 

aircondition halodeluxe auxhalodeluxe ciernaklimatizacia dizajnovaklimatizacia black auxhalodeluxeblack

Recenzie

There are no reviews yet

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: